Grapefruit Extract Powiększ obraz

Grapefruit Extract

339

Nowy produkt

100 kapsułek - 500 mg

Grapefruit - cały owoc + ekstrakt z nasion:

  • Wspomaga leczenie drożdżyc i grzybic
  • Posiada właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe
  • Reguluje pracę jelit i wspomaga układ pokarmowy
  • Bogactwo witamin i związków aktywnie czynnych

Więcej szczegółów

Brak produktów w magazynie

35,70 zł Brutto

Więcej informacji

Ekstrakt z nasion grapefruita to preparat w stu procentach naturalny. Środek ten stanowi czysty koncentrat witaminy C oraz bioflawonoidów. Jego główne działanie wiąże się ze wspieraniem podnoszenia ogólnej odporności organizmu. Dzięki wchodzących w jego skład antyoksydantom – wykazuje działanie wspomagające oczyszczanie poprzez pozbywanie się z organizmu toksyn i szkodliwych wolnych rodników.

Ponadto ekstrakt z pestek grapefruita korzystnie wspiera organizm podczas walki z bakteriami, wirusami, pasożytami i grzybami. Badania wykazały, że skutecznie wspiera w zwalczaniu aż 100 typów pleśni i ok. 800 bakterii i wirusów!

Ponadto ekstrakt z nasion grapefruita wspiera działanie układu sercowo-naczyniowego, a także pozytywnie wpływa na organizm przy stanach alergicznych i zapalnych. Co ważne, preparat ten nie niszczy prawidłowej flory bakteryjnej jelit!

Skład: grapefruit proszek, grapefruit ekstrakt, wegetariańska kapsłuka: hydrohsypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, dekstryna, L-leucyna

1 kapsułka zawiera:

  • 400 mg grapefruit - cały owoc
  • 100 mg ekstrakt z nasion grapefruita (koncentrat 20:1 dający równowartość całych nasion; standaryzowany do 45-50% flawonoidów)

Akcesoria